نحوه اعطای نمایندگی

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با درج آگهی اعطای نمایندگی در فضایی تخصصی و بررسی داوطلبان اخذ نمایندگی، شبکه پخش و فروش خود را هر چه سریعتر بسازید و گسترش دهید.
اعطای نمایندگی انحصاری فروش و پخش

راهنمای چگونگی جذب نماینده:

برای جذب نماینده از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و 4 مرحله ساده زیر را انجام دهید.

  1. ابتدا باید از طریق دکمه «ثبت نام کنید» موجود در بالای صفحات سایت به عضویت سایت درآید.
  2. در فرم ثبت‌نام سوال "قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟" را با "جذب نماینده" یا "جذب بازاریاب" پاسخ دهید.
  3. در ادامه فرآینده ثبت نام اطلاعات مربوط به شرکت از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی شرکت و خدمات و محصولات آن است)
    نکته: در صورتی که قبلا ثبت نام کرده‌اید ولی اطلاعات شرکت خود را وارد نکرده‌اید، می‌توانید با ورود به صفحه پروفایل و کلیک بر روی دکمه سبز رنگ «درج شرکت» اطلاعات شرکت خود را ثبت نمایید.
  4. در گام بعد شما می توانید اقدام به درج آگهی جذب (نماینده / بازاریاب) کنید تا هر چه سریعتر به هدف خود برسید، برای اینکار ابتدا به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید و بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ «درج آگهی جدید» در باکس "آگهی‌های جذب نماینده" یا "آگهی‌های استخدام بازاریاب" کلیک کنید.

آگهی اعطای نمایندگی شما پس از بررسی توسط کارشناسان تایید و بر روی سایت به نمایش داده خواهد شد. از این پس شما می توانید از طریق صفحه پروفایل خود به لیست داوطلبان این آگهی دسترسی پیدا کرده و شرایط آنها را مشاهده و بررسی کنید.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد اعتماد الکترونیکی نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد