نحوه جذب نماینده یا جذب بازاریاب

نماینده‌یاب به شما کمک می‌کند تا با درج آگهی اعطای نمایندگی در فضایی تخصصی و بررسی داوطلبان اخذ نمایندگی، شبکه پخش و فروش خود را هر چه سریعتر بسازید و گسترش دهید.
اعطای نمایندگی انحصاری فروش و پخش

اگر قبلا در سایت نماینده‌یاب ثبت‌نام کرده‌اید قبل از مطالعه این صفحه از طریق دکمه زیر وارد شوید، تا مراحل راهنما با وضعیت پروفایل شما همسان شود. و اگر تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اید راهنمای زیر را مطالعه کنید.

راهنمای چگونگی جذب نماینده:

برای جذب نماینده از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و مراحل ساده زیر را انجام دهید.
لطفاْ با کلیک بر روی دکمه «ثبت نام» کار را شروع کنید و ۴ مرحله بیان شده در زیر را طی نمایید.

  • مرحله اول: در فرم ثبت‌نام سوال "قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟" را با "جذب نماینده" پاسخ دهید.
  • مرحله دوم:در فرم اطلاعات تکمیلی شهر محل سکونت و شماره تماس خود را وارد.
  • مرحله سوم:در این مرحله اطلاعات مربوط به شرکت اعطا کننده نمایندگی از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی شرکت و خدمات و محصولات آن است)
  • مرحله چهارم: در گام آخر شما اقدام به درج آگهی جذب نماینده می‌کنید. (پیشنهاد می‌کنیم که برای بالا بردن کیفیت آگهی و دریافت بازخورد بهتر توضیحات و مثال‌های موجود در فرم‌های درج شرکت و درج آگهی را مطالعه کنید)

آگهی اعطای نمایندگی شما پس از بررسی توسط کارشناسان تایید و بر روی سایت به نمایش داده خواهد شد. از این پس شما می توانید از طریق صفحه پروفایل خود به لیست داوطلبان این آگهی دسترسی پیدا کرده و شرایط آنها را مشاهده و بررسی کنید.


راهنمای چگونگی جذب بازاریاب:

برای جذب بازاریاب از طریق وب‌سایت نماینده‌یاب تنها کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و مراحل ساده زیر را انجام دهید.
لطفاْ با کلیک بر روی دکمه «ثبت نام» کار را شروع کنید و ۴ مرحله بیان شده در زیر را طی نمایید.

  • مرحله اول: در فرم ثبت‌نام سوال "قصد شما از عضویت در نماینده‌یاب کدام است؟" را با "جذب بازاریاب" پاسخ دهید.
  • مرحله دوم:در فرم اطلاعات تکمیلی شهر محل سکونت و شماره تماس خود را وارد.
  • مرحله سوم:در این مرحله اطلاعات مربوط به شرکت جذب کننده بازاریاب از شما گرفته خواهد شد. (هدف از دریافت اطلاعات، معرفی شرکت و خدمات و محصولات آن است)
  • مرحله چهارم: در گام آخر شما اقدام به درج آگهی جذب بازاریاب می‌کنید. (پیشنهاد می‌کنیم که برای بالا بردن کیفیت آگهی و دریافت بازخورد بهتر توضیحات و مثال‌های موجود در فرم‌های درج شرکت و درج آگهی را مطالعه کنید)

آگهی اعطای بازاریاب شما پس از بررسی توسط کارشناسان تایید و بر روی سایت به نمایش داده خواهد شد. از این پس شما می توانید از طریق صفحه پروفایل خود به لیست داوطلبان این آگهی دسترسی پیدا کرده و شرایط آنها را مشاهده و بررسی کنید.

همکاران ما در نماینده‌یاب به شما کمک خواهند کرد تا بهترین خروجی را از فعالیت در این وب‌سایت دریافت کنید.نماینده‌یاب در کنار شماست.

نماینده‌یاب ثبت شده و قابل اعتماد است.

نماد ستاد ساماندهی

نماینده‌یاب نمادهای اعتماد الکترونیکی را دارد