اطلاعات تماس شرکت
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
شرکت دانش بنیان ذاکرزاده در تمام شهر ها و استانهای ایران همچنین در تمام کشورهای همسایه و خاورمیانه ؛ اقدام به جذب نمایندگی می‌نماید .
مشخصات محصول :
نسل جدید سوسکگیرهای قدیمی کفشور فاضلاب
طراحی جدید و به روز با کارایی علمی و بهتر بسیار لوکس و مقرون به صرفه
سوک گیر کفشور فاضلاب حمام و توالت
با نام تجاری فیلتر کفشور فاضلاب ثبت اختراع 35046

این محصول با طراحی جدید و لوله اختصاصی خروجی آب در مرکز شبکه تصفیه و سایز بزرگتر نسبت به محصولات قدیمی بازار، در تمام دهانه سایزهای کوچک و بزرگ کفشورهای فاضلاب موجود در منازل قدیمی و جدید قابل نصب می باشد.
این محصول به دلیل داشتن فضای بزرگتر، مخصوص اجسام زائد، بسیار مقرون به صرفه تر، و هر یک عدد از این کالا از نظر قیمت و کارایی برابر با سه عدد از سوسک‌گیرهای قدیمی می باشد
شرایط مد نظر برای جذب نمایندگی از قرار زیر است :
طبق قراردادی که فی مابین شرکت و نماینده تنظیم می گردد، نماینده باید یک مکان که قابلیت نگه داری و توزیع کالا را داشته باشد به عنوان مرکز پخش معرفی نماید و تضمین خرید محصول به میزان حداقل 5 میلیون تومان به صورت ماهیانه، برای یک شهر و مبلغ 20 میلیون تومان برای تمام شهرهای استان را بدهد . مکان فوق الذکر که مرکز پخش نماینده است، شرایطی خاصی ندارد و هر جایی می تواند باشد. ( شرایط و مشخصات مکان به اختیار نماینده است )
شرکت بابت تضمین و حسن انجام کار هیچ نیازی به سفته و چک و ضامن ندارد، و فقط مبلغ خرید مورد توافق بین طرفین، در قرار داد، باید به صورت نقدی به شرکت پرداخت شود، تا محصول برای نماینده ارسال گردد.
نماینده باید دارای توان مالی مناسب و کادر فنی مجرب باشد.
ترجیها یک سال سابقه کار فروش یا پخش در صنعت پلاستیک - پلاسکو - لوازم خانگی یا ابزار آلات ساختمانی را داشته باشد.
حداقل قیمت محصولات 330 تومان و حداکثر قیمت 450 تومان می‌باشد .
سه ماه به شکل آزمایشی و به صورت نقدی همکاری آغاز میشود و بعد از شش ماه قرارداد و سفته بابت ضمانت نمایندگی به صورت اعتباری گرفته می‌شود.
نمایندگی در تمام شهر و استانهای ایران و کشورهای همسایه و خاورمیانه داده می‌شود.